Jump to content
Planeswalker.eu
Sign in to follow this  
Mr Miagi

Banned & Restricted List update - 9 Jan 2017

Recommended Posts

lol. ce bodo bannal tako slabe karte, bi moral bannat siege rhinota za nazaj!

Rhinto pa Janša helikopter pa res nista niti blizu 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nevem kaj so Wizardi kadili ampak je nekaj močnega... Počasi bo treba vzet pokemone iz kleti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nre vem za kaj bi kaj kadili sej so to čist ok bani. Sam sicer nisem pričakoval, da bojo banali Probe ampak mi je tud ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rhinto pa Janša helikopter pa res nista niti blizu


Sej zato pa. Rhino je bil bistveno bolj broken. Da o CoCo sploh ne govorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nre vem za kaj bi kaj kadili sej so to čist ok bani. Sam sicer nisem pričakoval, da bojo banali Probe ampak mi je tud ok.


Malo mi je smešno, ko so lani unbanali trolla in ga ponovno banajo... pa probe tudi nevem zakaj si zaluži ban. Za standard pa ne morem govorit ker ga ne igram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad Probe banom sem tudi js presenečen, ampak ne morem rečt, da sem proti.

 

Kar se pa trola tiče pa ga ne bi smeli nikoli unbanat. Js sm že takrat reku, ko so ga unbanali, da bo Dredge predober, če ga unbanajo in točno to se je zgodilo. Tako, da so ga banali je kr prav, je pa res, da bi bilo bolš, če ga sploh unbanali ne bi, kot pa, da so ga pa ga zdaj morjo spet banat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaz čakam da probom še malo pade cena pol si nabavim 2 playseta za 10€ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mja, sej za modern nimam pripomb. Probe je gladko OP in to da Infect ve, da gre lahko mirno for the kill ni ql. Enako velja za DSA in Kiln Fiend deck, ampak grozno spet ne bo za noben deck. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za modern baninge nimam pripombe za standard pa je čist vse na glavo postavljeno dejansko bomo nove brew decke delal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojem pa noben od deckov s probi, ki jih je omenil Rutar ni bil premočen. Brez teh deckov bo spet haral brainless Tron s turn 3 Karnom = "ti odtrgam land" kar pa nekako ni premočno? 

 

Da ne govorim o novem (ena mana) removalu, ki ga ti decki težko premagajo, sploh brez informacije o roki nasprotnika. 

 

Če je kdo od vas resno igral Dredge me zanima njegovo mnenje koliko ključna karta je troll dejansko bil? 

P.S ne napisat na Trolu piše dredge 6 in pa troll je dober late game...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sej Infect pa DSA nista mrtva, sam mal slabša. DSA verjetno še bolj kot Infect. Troan se da kar lepo premagat z affinityjem tut. Ti odtrgam land? jaz pa pol odtrgam tebe :)

 

Pa ne da mi je Tron ljub. Z veseljem bi bannal še Tower pa Mox Opal, pa se gremo Jund vs Grixis vs Jeskai vs Abzan like we should :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne vem no, meni se zdi GGT dost problem, ker to, da ti 6 kart v gy nafila ni kr tk glede na to, da Dredge to hoče. A je to pravi ban al ne bi se dalo debatirat, sicer bo pa res nekdo, ki je igral Dredge mogo več o tem povedat. Dejstvo je, da je bil Dredge premočen in je neki moglo it, bodisi GGT ali pa kaj drugega.

Fatal Push bo po moje naredu metagejm bolj bogat z interaktivnimi decki, kar je kul, me pa res skrbi Tron in Eldraziji, saj je zlasti Tron očiten zmagovalec reprinta te karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa ne da mi je Tron ljub. Z veseljem bi bannal še Tower pa Mox Opal, pa se gremo Jund vs Grixis vs Jeskai vs Abzan like we should :)

 

Ja no! Midrange do konca!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ gitaxian probe ban & @ midrange orgije: Ja najboljš da pol kr modern neham igrat in prešaltam na standard  :wacko:  <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ gitaxian probe ban & @ midrange orgije: Ja najboljš da pol kr modern neham igrat in prešaltam na standard  :wacko:  <_<

 

A mu povemo za standard bane? :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario, kolk pa ti kej igraš Gitaxian Probe? V modernu te še nism vidu tega igrat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario je marsikaj hotu v modernu igrat. ;) Sam pol so ble tle vedno Soul Sisters ... Imposible to resist!

 

Če majo pa tok kul soundtrack.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

P.S ne napisat na Trolu piše dredge 6 in pa troll je dober late game...

Ja sej drugega teksta pa ni na karti :) Okay, troll ma "draw 6", medtem ko bodo sedaj dredge playerji igrali thuga z "draw 4". Malo upočasni zadevo, jo naredi manj konsistentno, kar je kul. Lepo da ta dek še obstaja (ne morem verjet kaj govorim), ampak da je malo bolj reasonable.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Valda je drug tekst ^^
Trol je mal večji. Sicer nevem kolkokrat ga je ravno blo treba regenerirat xD
Pa skeleton tut piše na karti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valda je drug tekst ^^
Trol je mal večji. Sicer nevem kolkokrat ga je ravno blo treba regenerirat xD
Pa skeleton tut piše na karti :P

Kdo pa še bere karte? Igra itaq temelji na spominu. Jaz vem da ma dredge 6, pol piše pa še neki neki tvoja mtka.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×