Jump to content
Planeswalker.eu
gasper133

Magic card market

Recommended Posts

Živijo, sem bolj nov na MCM-ju in nisem še našel vseh funkcij. Kaj obstaja kakšna verjanta, da pogledam če ima kdo od prodajalcev več od kart ki jih rabim? Pač da bi jst vtipkal 10 kart ki jih potrebujem in bi zadeva poiskala če jih ima kdo vseh 10 ali čimveč od le teh?

Hvala za odgovore =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
V Buying->My Wants si lahko narediš Want sezname. Potem ti pa na isti strani spodaj izpiše seznam Sellers with the most cards in this list.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='rahxephon1' timestamp='1410685128' post='29293']
[url="https://www.magiccardmarket.eu/Help/Shopping_Wizard"]https://www.magiccar...Shopping_Wizard[/url]

nisem še sprobal
[/quote]

načeloma dela brez problema. občasno dobi čudno idejo in ti par kart vzame pri drugem prodajalcu. pred samim nakupom, se splača preverit, če mogoče dobiš več kart pri enem prodajalcu. search pri want listi pokaže samo kdo ima največ kart iz want liste in je po navadi daleč od najbolj ugodnega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pri want listi mu oznacis po kaki max. ceni zelis kupit in potem isce samo po tistih ljudeh ki imajo zate cenovno sprejemljive karte. ponavadi je tako da tisti ki imajo vecino kart, katere isces, so trgovci in imajo pac cca 30% visje cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okej, sem našel, nabavil nekaj kart in izbral opcijo da bom preko banke nakazal. Sem nakazal in zdej mineva tretji dan ko se ni zgodilo še nič. Je normalno da traja toliko časa? (Vem, drugič bom raje s paypalom) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nevem od cesa je tocno odvisno, ampak meni traja od 1-3 dni. Zgleda da banka procesira transakcije v tujino samo dolocene dni v tednu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
s paypalom je brezveze, poberejo preveč provizije..

glede bančnega nakazila.. za trajat tri, cel štiri ni. Vem aj pri meni vedno tako trajalo nazačetku.je pa res da zdej že kako zadno leto da gre v enem dnevu skozi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, evola. To je pa moja sreča... Glih 10 minut po tem ko tole objavim dobim mejl da so nakazali unemu modelu =)
Zdej samo še čakat da se spomni poslat :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
js raje dam par eurov več pa naročim od islandca ko pa od alberto tombe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kar se poštnine tiče je najceneje iz Nemčije, mislim da €1,05. Najdražje pa iz Danske in Avstrije (€2,00).

Share this post


Link to post
Share on other sites
jah odvisno kolk naročaš pa kaj... js raje plačam priporočeno in vem da bodo karte prišle kot pa navadno... se mi je že preveč demonic tutorjev , Thrunov in tega "izgubilo..."
celo od enga slovenca sm thruna kupil pa ga ni bilo se je "izgubila" pošiljka... ja ja tud take kerlce mamo :) tk da moj nasvet je da raje plačaj 4€ za priporočeno iz nemčije kot pa da plačaš in nimaš nič :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='gasper133' timestamp='1410957673' post='29350']
Ah, tokrat sem se na enega španca obrnil. Z makaronarji nimam več dobrih izkušenj xD
[/quote]

Jah človek bi rekel z dežja pod kap
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='GregAtog' timestamp='1411040745' post='29373']
Bi izkoristil kar to temo in vprašal, kdo je Astrosyn na MKMju??
[/quote]

Mario (aka Mr Miagi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eno vprašanje, a obstaja kaka aplikacija/program ki bi ti prenesel tvoj MCM stock inventory v kak excel, word ali drug uporaben izpis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×