Jump to content
Planeswalker.eu

Recommended Posts

MTG NATIONALS 2018

MTG_NTL_INT_4_C_Blk_V10_Lg.png


Kdaj: Sobota, 8.9.2018, začetek prijav 09:30, začetek turnirja ob 10:00
Kje: Dvorana plesne šole Bolero za Bežigradom v Ljubljani
Podroben opis poti in lokacij parkiranja je tukaj: plesna šola Bolero, Dunajska 49, LJ Bežigrad, po stopnicah do vrha, vstopite v plesno šolo, potem pa se sprehodite do zadnje dvorane na desni. Direktno pred vhodom je LPP postaja, še ena je na drugi strani ceste. Parkirni prostori so za plesno šolo in bližnji okolici. Bicikelj postaja je na drugi strani ceste. Pred vhodom je mini kolesarnica, na voljo bodo avtomati za kavo in ostale tople napitke ter prigrizke in osvežilne hladne napitke.
Format: Standard + Draft (deckliste obvezne!)

Število rund:

do 60 igralcev – 3 runde Standarda, 3 runde M19 Drafta, top 8 Standard 
61-120  igralcev – 4 runde  Standarda, 3 runde  M19 Drafta, top 8 Standard 
121-199  igralcev – 5 rund Standarda, 3 runde  M19 Drafta, top 8 Standard
 
Cena: 30 € (za predprijavljene) za ostale je cena 35€
Nagrade: 6 boostrov na igralca, promo foil Flooded Strand za vse udeležence, podloge za top 8 in plaketi/pokala za prva 2.


GCGiT5ymBW.png

Prvo in drugouvrščeni igralec na turnirju se bosta pridružila Robinu Dolarju (največ PRO pik) in skupaj z njim zastopala Slovenijo na 2018 World Magic Cupu, ki bo tokrat v Barceloni, Španija in sicer od 14. do 16. decembra. Letalsko karto jima plačajo WIzardi, bivanje in ostalo pa si uredita sama.

Dodatne nagrade, ki jih prispevata naša sponzorja UltraPRO in Cardmarket:

iltra_copy_b6a0d919-2b88-4a03-840a-8c9d4McmLogoBlue1.png

Zmagovalec
- 1x UP Citadel Backpack
- 1x Mtg Gold Abacus Life Counter
- 2x Eclipse sleeves packs
 
Drugo mesto
- 1x UP Gamers Bag
- 1x Mtg Gold Abacus Life Counter
- 2x Eclipse sleeves packs
 
3. in 4. mesto
- 1x Satin Tower Deckbox
- 1x Mtg Gold Abacus Life Counter
- 2x Eclipse sleeves packs
- 1x UP Drawstring Bags
 
5.-8. mesto
- 1x Mtg Gold Abacus Life Counter
- 2x Eclipse sleeves packs
- 1x Up Draw String Bags
 
Vsi prijavljeni na glavni dogodek:
- 1x Mtg Mana Deckbox
- 1x Solid Color 100Ct Deck Protectors Sleeves Pack
- pisalo in blokec
 
Vsi prijavljeni na side evente:
- pisalo in blokec
 
Promo foil Flooded Strand bo na voljo tudi kot nagrada pri določenih side eventih - bo objavljeno vnaprej.
 
Ostale nagrade naših sponzorjev:
- na voljo bo 16 Cardmarket kuponov po 5€, ki jih lahko uporabite ob prvi registraciji na strani
- podelili bomo še dodatnih 20 Cardmarket kuponov po 5€
 
McmLogoBlue1.pngiltra_copy_b6a0d919-2b88-4a03-840a-8c9d4
 
Če ste letos zbrali vsaj 100 PW točk, lahko igrate turnirju, če pa ste jih zbrali vsaj 1500, boste imeli prvo rundo bye.

Vsi zainteresirani preverite v pripeti datoteki (povezava na dnu te objave), če ste kvalificirani - če vas v seznamu ni, žal ne morete igrati na main eventu.

Side eventi:
 - modern PPTQ ob 10:30
 - Iconic Masters draft; 30€, takoj ko se zbere 8 igralcev, nagrade: fetch,fetch, 3-2-1-1 (IM boostri), zadnja 2 dobita 5€McM kupon
 - Core 2019 draft; 12€, takoj ko se zbere 8 igralcev, nagrade: fetch, 4-2-2 (Core 2019 boostri)

Nationals invite list W.DCI 9.4.xlsx

  • Like 3
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a če mam trenutno 0 PW točk je kašna šansa da jih do turnirja/cutoff dneva naberem 100 al je bolj slaba?

 

drgač pa props za:

Slovenia
drek
money
241

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cutoff je že bil, tko da s pikami ne bo šlo. Če bo dovolj interesa, lahko organiziramo last chance qualifier - več o tem kmalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 7. 2018 at 10:24, Hacker said:

Vsi zainteresirani preverite na TEJ POVEZAVI, če ste kvalificirani - če vas v seznamu ni pa ste prepričani, da imate dovolj PW pik, me kontaktirajte ČIMPREJ.

Za vse, ki ste javili, da povezava več ne deluje... Wizardi so obnovili seznam kvalificiranih, tako da lahko to sedaj preverite.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23. 7. 2018 at 7:36, Hacker said:

Za vse, ki ste javili, da povezava več ne deluje... Wizardi so obnovili seznam kvalificiranih, tako da lahko to sedaj preverite.

Spet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se pa predprijavimo, glede na to da obrazec hoče številko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 7. 2018 at 10:24, Hacker said:

Side eventi:

 - modern PPTQ ob 10:30
 - Iconic Masters draft; 30€, takoj ko se zbere 8 igralcev, nagrade: fetch,fetch, 3-2-1-1 (IM boostri) , zadnja 2 dobita 5€ McM kupon
 - Core 2019 draft; 12€, takoj ko se zbere 8 igralcev, nagrade: fetch, 4-2-2 (Core 2019 boostri)

Dopolnjen še seznam side eventov - draftalo se bo skozi cel dan, če bo le interes -  pri IM draftu dobijo nagrado vsi (razpored je zgoraj).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaz bi tudi rabil deck, po možnosti s frišnimi slivi pa kako tortico zravn da mi bo še bolj fajn :)

 

a veš

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mr Miagi said:

Jaz bi tudi rabil deck, po možnosti s frišnimi slivi pa kako tortico zravn da mi bo še bolj fajn :)

 

a veš

Ne razumem nepotrebne provokacije, sej te nihče ne sili da posodiš karkoli...

Glede tortic pa pazljivo, diabetes je bolezen, ki ji  Wizzardi posvečajo premalo pozornosti. Glede na presek magic igralcev,

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, kavsec said:

Ne razumem nepotrebne provokacije, sej te nihče ne sili da posodiš karkoli...

Glede tortic pa pazljivo, diabetes je bolezen, ki ji  Wizzardi posvečajo premalo pozornosti. Glede na presek magic igralcev,

Provokacija? Jaz se sem čist resen (a veš), žal T2ja nimam kej za sposodit tako da mi ni čist jasno kaj si hotel povedat glede sposojevanja. Tortice pa se tudi nebi branil.

 

Ampak verjetno bo moje "provociranje" krivo, da se folku na koncu ne bo sposojevalo celotnih, sleevanih deckov last minute pred natsi vzrok da bom odvrnil potencialne dobre duše od sposoje.

Morda je celoleten ignorance T2ja in last minute sposojevanje za Natse malce bolj problematično in bolj provokativno dejanje kot moj komentar v tej temi, kaj misliš?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, FenikZ said:

Za tortico bi mogoče lahko rekel Žanpjeru.

Vedno je upanje na tortico/muffine, dokler Mojca pa Marko igrata Mtg. Je pa verjetnost na standard turnirjih manjša.

 

33 minutes ago, kavsec said:

Ne razumem nepotrebne provokacije, sej te nihče ne sili da posodiš karkoli...

Glede tortic pa pazljivo, diabetes je bolezen, ki ji  Wizzardi posvečajo premalo pozornosti. Glede na presek magic igralcev,

Ne samo igralci, tudi kar nekaj judgeov zgleda tako, kot da so prej kako tortico preveč pojedli kot premalo. #GPjudges

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Mr Miagi said:

Provokacija? Jaz se sem čist resen (a veš), žal T2ja nimam kej za sposodit tako da mi ni čist jasno kaj si hotel povedat glede sposojevanja. Tortice pa se tudi nebi branil.

 

Ampak verjetno bo moje "provociranje" krivo, da se folku na koncu ne bo sposojevalo celotnih, sleevanih deckov last minute pred natsi vzrok da bom odvrnil potencialne dobre duše.

Morda je celoleten ignorance T2ja in last minute sposojevanje za Natse malce bolj problematično in bolj provokativno dejanje kot moj komentar v tej temi, kaj misliš?

 

Dobro Mario, ker si vprašanje o posoji decka razumel kot provokacijo, je to naslovljeno na vse tiste, ki tega vprašanja ne razumejo kot takega in ne nate.

Cenim pa vsako mnenje, še posebej tako izkušenega magic igralca kot si ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes, yes, setting salt aside najboljši play :) Resno vprašanje, a ima kdo ma kak T2 deck za sposodit? :D

Se odkupimo s tortico, pivom in ostalimi stimulansi diabetisa/alkoholizma ;)

 

#metoo #vsakoletoistazgodba #mučkiprovokator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žal je veliko kart že na posoji ostalim, ful je last minute :/ mislm, dalo bi se sestavit kake tier 3 decke, če bi koga zanimalo? Res bo težko zdaj dobit komplet tier 1 deck. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Js lahko provajdam kak draft deck, dva damo skupi pa je še za sideboard dost :)

 

BTW, kaj se drafta na eventu, m19 al Dominaria?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaz bi si sposodil 1 Scarab God, 1 Never // Return, 1 Liliana, Death's Majesty, 1 Hostage Taker in 1 Confiscation Coup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×