Jump to content
Planeswalker.eu
Sign in to follow this  
cat enchanter

Guilds of Ravnica

Recommended Posts

On 2. 9. 2018 at 17:32, tundra_ said:

zkaj 'o ne'? a sediš doma na kupčku shordanih pa čakaš da bojo aprišiejtali v veljotu :D

Vav, dobo si me.

...mislim samo, da je prisotno razočaranje, ker so tako ikonične karte že tretjič reprintane.

Defenitino bo cena šla globoko v nebo xD 

 

  • Haha 2
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Gideon said:

Defenitino bo cena šla globoko v nebo xD 

 

Tole je pa kr sweet callback :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Art na Barging Sergeant, Hammer Dropper, Direct Current in Sonic Assault je res gnil. Pa Direct Current ima na sliki tesline tuljave (ni van de graaffov generator) kar je AC. Mentorji so zaenkrat res švoh, mogoče je fora da umrejo zlo hitro, tako kot starejši policaj v cop buddy filmih. Hexproof je beden, Shroud je meni osebno dost boljša mehanika, Jump-start je po zaenkrat pokazanem slab flashback. Edine dobre karte bodo na rare/mythic slotu, ker bog ne daj da bi imeli dober common removal. Surveil je malo boljši scry. Imata pa Rosemane Centaur in Murmuring Mystic lep art.

Pa tale FTV:Planeswalkers bo imel grozen curling: https://twitter.com/wizards_magic/status/1037090450971209728?s=21. Pa $250 Dolarjev za pol boxa+8 planeswalkerjev? To je $25 na planeswalkerja, nateg čez in čez. Pa se mi zdi da niti druga, niti ta Ravnica ne bo imela vzhodnoevropskega feelinga kot originalna, kar je škoda, vse ratuje preveč homogeno.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaz rantam že kako leto čez art direction, ki je postal low level, dolgočasen, nezahteven in mainstreamovsko naravnan. Vesel sem za 10% arta, ki je fajn, ostalo se mi pa sploh ne da več zgražat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaarg vidim da so ti začeli mal v zelje hodit wizardi s temi borderlessi :) Pa men tud to a lesser degree. Neki bo treba ukrenit se mi zdi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, DedaBedenko said:

636721897643537163.png

 

J*b*š Abrupt Decay.

Hello, spell snare, my old friend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×