Jump to content
Planeswalker.eu
Sign in to follow this  
Votan

Strokovnjak for hire

Recommended Posts

Serbus. Negdo me je informiral glede te strani. Meni je prijatelj dal neke Magic karte pa me zanima kako je stanje da jih prodam. Karte so vse 10+ let stare (deveta generacija in nazaj). Ker so tak stare domnevam, da so vredne nekaj denarja. Če bi kdo pomagal bi bilo lepo. Sem v LJ drugače. Hvala lepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cene kart najdeš na www.cardmarket.com, preden te kakšen strokovnjak na.tegne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaz sicer mislim, da je bolj smiselno, da najdeš enga človeka, ki ti bo približno ocenil, kot da greš sam gledat karte. je pa odvisn, kaka kolekcija je. Če so to njegove vredne karte, pol zna bit, da je smiselno, da greš na cardmarket, če pa je vse skupi nametano, bo pa to lahko ogromno dela za skoraj 0, sploh, če nimaš občutka koliko je kaj vredno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glede na to da ti jih je dal lahko že sam predvidevaš da karte niso vredne kaj dosti, oz. vsaj jaz ne poznam da bi nekdo poklanjal neke vredne karte/zbirke kar tako. Za grobo orientacijo, poglej koliko kart ima zlati simbol - te znajo met še neko vrednost. Koliko kart pa imaš vse skupaj, v kilah oz številu (zelo grobo) in koliko je teh z zlato ikonco?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mja, to sem tudi jaz hotel svetovat, ampak če ima karte, ki so Stronghold/starejše, si lahko za zlate ikonce pod nosom obriše. :) Sej ne, da bi mislil, da je ful Wastelandov pa Forceov not, pa vseeno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je v tem da sm jih dobu na stavi od njega sam on to ne špila. Jst pa on sma močna na YuGiOh (te karte js prodajam drgač). Drugače sem gledal na cardmarket pa sem videl da so ene 5€ ene pa 20€ vredne. Ali pa sm jst neki zajebu. Drugače je men glavno sam da prodam da jih nimam več.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo Votan, dej pofotkej pa objavi tukej pa bo/m/d/o strokovnjaki ocenili kok so vredne!

In zlo možno pokupili dost stvari če bojo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×